Negerzoenactie Okt. 2012 Op zaterdag 6 oktober heeft Jong Nederland Neer weer hun negerzoenactie gehouden. Deze actie is zeer succesvol verlopen. De Vètpoete, Sjwebbûdy, de Wazeliërs en Hommeles hebben deze dag overheerlijke negerzoenen verkocht. Ondanks de regen zijn er ruim 11000 negerzoenen verkocht. De kinderen bleven ijverig doorgaan, zelfs nog toen alle negerzoenen verkocht waren. De opbrengst gaat naar de jeugd van Jong Nederland Neer. De komende weken zullen de kinderen die negerzoenen verkocht hebben worden beloond met een extra activiteit. Hierbij willen we ook alle mensen bedanken die ervoor gezorgd hebben dat deze actie weer een succes is geworden. Namens alle kinderen willen we alle mensen uit Neer bedanken voor het steunen van onze vereniging. De volgende negerzoenactie zal plaatsvinden in maart 2013. We hopen dat u dan ook weer onze vereniging wilt steunen. Tot dan.
 
Negerzoenactie okt. 2012 Negerzoenactie okt. 2012 Negerzoenactie okt. 2012
Terug naar nieuwsberichten 2012